CHCETE SE NAUČIT JÓGOVAT PRAVIDELNĚ?

A tentokrát už doopravdy?  :)
 
Je to k vzteku, co? Jasně víte, že chce­te cvi­čit pra­vi­děl­ně, ale znovu a znovu zjiš­ťu­je­te, že to prostě nejde. Na­ho­di­le pře­ru­šu­je­te nebo do­kon­ce ani nikdy po­řád­ně ne­zač­ne­te.
 
Jak to dělají všichni ti namakaní šílenci na Instagramu, o kámošce nemluvě? Přece nejsou z jiné planety. Kde se v nich ta motivace, ta síla vůle bere? Jak je možné, že dokážou cvičit hodiny a hodiny, třeba i každý den, zatímco vy se máte v týdnu problém dotlačit na jedinou šedesátiminutovku?
 
Jeví se to jako nepochopitelná záhada... A přitom fakt není. Za tou motivací vždy něco stojí. Neobjevuje se z ničeho. Nedokážete si ji naordinovat nebo vymodlit. Je až důsledkem ně­ja­ké­ho průlomového poznání, ně­ja­ké zásadní zkušenosti, která vyústí v radost – ve Vaše vzplanutí pro věc, která najednou začala dávat smysl.
 
Nikdo se nemusí nutit do aktivity, která ho vyloženě baví. Kámoška cvičí, pro­to­že se nadchla. Měla to štěstí, že ob­je­vi­la jógu, která jí skvěle sedla, s metodou, která pro ni funguje, a třeba i s uči­te­lem, který jí věří a povzbuzuje.
 
Časem se jí taky povedlo rozpoznat, čeho chce jógováním skutečně do­sáh­nout. Vágní představy nahradila něčím, co je úplně konkrétní, dokonale jasné, vycházející už z intimní zkušenosti s proměnou vlastního těla.
 
To ale samozřejmě chvíli trvalo. Než viděla – prožila – svoje první dílčí úspěchy, nutně tápala stejně jako Vy. Nikdo nikdy nezačíná s představami, které by mu hned dávaly mentální sílu cvičit pravidelně. Taková síla se buduje postupně, po malých krůčcích, ruku v ruce s tím, jak se člověku začíná dařit, jak si začíná všímat změn na vlastním těle a jak si v důsledku začíná vy­jas­ňo­vat, co sám od jógy chce.
 
Musíte prostě taky chvíli vydržet. Abyste získali svou vlastní intimní zkušenost, abyste začli prožívat svou vlastní pro­mě­nu, abyste objevili, co to je, co vy sami chcete a co do­ká­že­te, musíte se hecnout a dopřát tělu čas, který potřebuje, aby Vás mohlo překvapit.
 
Hrůza, ok. Bude to nepohodlné. Bude to bolet. Ale nemusíte na to být sami. Pokud se rozhodnete využít našeho za­čá­teč­nic­ké­ho kurzu, za­jó­gu­je­te si v at­mos­fé­ře lekcí, které jsou od základu vystavěny na porozumění, že Vy – a všichni ostatní ve skupině s Vámi – se do­o­prav­dy chcete naučit cvičit pravidelně.
 
Plus Vám to malinko navoníme. Dáme Vám jistotu, že i kdyby se nic průlomového nestalo, alespoň budete mít kurz zadarmo. Musíte jen vydržet, vždy dorazit a doma každé ráno odcvičit 10 minut. Taková forma jistoty nad od­měnou se šikne, ne?  :)
 
→  Pokračovat na stránku o kurzech