REFERENCE NA KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Anna Bělohlávková, duben 2020
"Lekce byly skvělé, ke každému individuální přístup a pomoc tak, aby dělal asánu, jak má a jak mu umožnujě jeho tělo. Takový přístup jsem nikde jinde nezažila. Opravdu všem doporučuji!"
 
Julie Štrohmajerová, říjen 2019
"Absolvovala jsem kurz pro začátečníky a musím říct, že už od první hodiny bylo jasné, že se s ostatními lekcemi jógy, na kterých jsem v Praze do té doby byla, nedá ani srovnávat. Nikde jinde jsem nezažila tak důsledný a profesionální přístup."
 
Petra Fleischerová, červen 2019
"Za mňa zatiaľ najlepší druh jógy, aký som mala možnosť si zacvičiť. Vrelo doporučjem."
 
Linda Šefčíková, prosinec 2018
"Jógu jsem cvičila – nebo jsem si to myslela – dlouho. Po konci tohoto kurzu můžu říct, že jestli chcete opravdu pochopit a opravdu cítit, co a o čem může být jóga, a nejste z cukru nebo netykavky, moc doporučuji! Tomáš je svéráz, ale taky první lektor, kterému opravdu záleží na tom, abych cvičila správně."
 
Uljana Černohorská, listopad 2018
"Věřím, že i díky pozdravům slunci, které mě tento kurz naučil pravidelně cvičit, se mi konečně podařilo to, o co jsme s manželem usilovali předchozí tři roky – stala jsem se maminkou."
 
Tomáš Drahorád, listopad 2018
"Pokud to myslíš vážně, tak sem, jinak jinam..."
 
Monika Lazarová, červenec 2018
"Jsem nadšená. Můžu jedině doporučit, jelikož už po 10 týdnech jsem na svém těle pozorovala viditelné zlepšení."
 
Candis Mary, červenec 2018
"Konečně jsem poznala jógu, která dává smyl. Těšila jsem se na každou hodinu."
 
Anna Třešňáková, duben 2018
"Po třech měsících lekcí a pravidelného domácího cvičení se nestačím divit všem těm změnám, které u mě nastaly. A všechny jsou veskrze pozitivní! Tomáši, jste super! :) Těším se na další lekce s Vámi."
 
Eva Juračková, duben 2018
"Zkusila jsem několik lekcí i mimo YDP a nikde jsem zatím nezažila takový důraz na precizní provedení a vysvětlení."
 
Petra Hodysová, duben 2018
"Jóga úplně jiná, než jsem dosud zažila. Konečně mě v některých pozicích přestala bolet bedra, protože jsem je díky lektorovi začala dělat správně."
 
Sarah Lhotka, duben 2018
"I've visited many yoga studios in Prague and encountered many teachers. This is the only school where the teacher really pushes your limit to learn and wants you to be able to have your own practice independently."
 
Barbora Müllerová, leden 2018
"Je to tvrdá dřina, která vás zocelí fyzicky i mentálně. Obrovský výlet z komfortní zóny, který se ovšem sakra vyplatí. Pokud se odhodláte cvičit každý den, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Budete doslova každý den cítít, jak jste silnější a odolnější než den předchozí. A to nejen na podložce."
 
Petra Nováková, prosinec 2017
"Kurz, který Vám hodně dá, je naprosto odlišný od různorodých kurzů, kterých je teď jak hub po dešti. Přestože je to velice náročné na psychiku i fyzicky, člověk se posouvá dál – tedy ten, kdo to myslí skutečně vážně. Není to o odbytí si cvičení jednou týdně a rozhodně ne o ležení."
 
Karolína Šerá, červenec 2017
"Rozhodně doporučuji všem, komu nevadí obětovat trochu vlastního pohodlí a pořádně zamakat na jógové praxi. Nejvíce oceňuji profesionalitu a osobní přístup, díky čemuž se jógové ásany naučíte opravdu pečlivě. Za 3 měsíce cvičení jsem u sebe viděla obrovský posun oproti začátku, který pro mě byl docela náročný. Často se mi cvičit nechtělo, ale po každé hodině jsem se cítila dobře a měla jsem radost, že jsem to zvládla."
 
Liudmila Popel, červen 2017
"Jsem začátečník. Je mi 45 let. Cítím se dobře, zhubnula jsem 6 kg za 3 měsíce. :) Konečně jsem přestala jíst sladkosti..."
 
Brigita Foltýnová, duben 2017
"O začátečnickém kurzu nemůžu říct nic jiného než pozitiva. Za pár týdnů jsem získala sílu, o které jsem ani netušila, že můžu někdy mít."
 
Lea Dostálová, duben 2017
"Skvělý kurz pro zájemce o jógu takovou, jaká je – unavující, současně však přinášející radost a osvobození od bolestí všeho druhu. Navazující sylabus, jistota korektního provádění ásan, důrazný ale přátelský přístup Tomáše a jako bonus spousta legrace na lekcích."
 
Tashi Lhadron, duben 2017
"Jeden z nejlepších kurzů, které jsem kdy absolvovala. Jde to až na dřeň – jak fyzicky, tak psychicky. Máte šanci naučit se všechno pořádně."
 
Lucie Sojková, duben 2017
"Nejlepší kurz jógy, který jsem v životě absolvovala. Dělala jsem 16 let gymnastiku a józe jsem se rekreačně věnovala ve fitness centrech, ale až na tomto kurzu jsem zjistila, že pozice, které jsem byla naučená dělat určitým způsobem, jsem dělala celou dobu špatně."
 
Andrea Jošťík, duben 2017
"Boží joga. Konečně jsem jí i já podlehla a začala mi dávat větší smysl. Na hodinách dokáže Tomáš z každého vytáhnout maximum a navíc si člověk odnáší důvěru, že cvičí správně."
 
Kristýna Galejová, duben 2017
"Perfektní kurz pro všechny, kteří se chtějí naučit správné provádění jednotlivých pozic. Na hromadných lekcích ve studiích jógy lektor mnohdy nemá čas, aby každého účastníka lekce opravil. Zde na to čas je, navíc se naučíte, jak se do pozic dostat postupně, v průběhu celé praxe. Ne všechno půjde hned, ale za těch 12 týdnů s pravidleným domácím cvičením zaznamenáte velký pokrok."
 
Lenka Kalbáčová, prosinec 2016
"Do kurzu jsem se přihlásila s tím, že se chci naučit cvičit jógu především správným způsobem a získat ty nejlepší základy pro další pokračování... A to tento kurz splňuje na jedničku! Byla jsem moc spokojená."
 
Kateřina Hrubešová, prosinec 2016
"Kurz pro začátečníky byl skvělý a naplnil moje očekávání. Velmi jsem ocenila získání znalostí používání pomůcek v józe. Tomáš je přísný a klade důraz na discipínu. Motivuje Vás, abyste se posouvali stále vpřed a občas vystoupili i ze své komfortní zóny."
 
Dominika Vlčková, prosinec 2016
"Na tenhle kurz jsem narazila náhodou na facebooku a nemůžu si ho vynachválit! Přístup je naprosto profesionální a prvotřídní! Do detailu se probírají jednotlivé asány, takže máte pocit, že vaše cvičení opravdu někam vede."
 
Zuzana Hauzírková, říjen 2016
"Po rocích cvičení jógy mi někdo předává techniku, díky které je cvičeni účinné."
 
Petra Cuřínová, srpen 2016
"Jeden z nejlepších kurzů, na které jsem se kdy přihlásila. Individuální přístup a porovnání v pozici je přesně to, co je u většiny z nás potřeba. Skvělý lektor a příjemné prostředí."
 
Iveta Šplíchalová, červenec 2016
"Kurz můžu jen doporučit. Vyhovoval mi osobní přístup a opravdová snaha naučit každého, jak správně danou pozici provádět. Lekce na sebe navazují a mají systém."
 
Žaneta Sládková, červen 2016
"Skvělý kurz, který Vám ukáže, že pokud jste dělali doposud jógu, nedělali jste ji téměř jistě naplno a pořádně."
 
Zuzana Pirzkallová, červen 2016
"Tenhle kurz posune člověka v jeho přístupu k józe o krok dál. Díky němu jsem zjistila, že limity, které máme, jsou jen v naší hlavě."
 
Lucka Moudříková, červen 2016
"Úplně něco jiného než různé otevřené lekce jógy, kterých jsem se účastnila. Důraz na správné provedení pozic, využívání pomůcek, individuální přístup, profesionální lektor. Doporučuji každému, kdo se chce naučit cvičit správně a postupně se zlepšovat."

Poznámka: Kurzy pro začátečníky již nepořádáme – jejich funkci plně nahradil mysore program.


Utthita hasta padangusthasana II – adjustment


Uttanasana – studie


Adho mukha svanasana – studie


Utthita trikonasana – studie


Marichyasana VI – adjustment


Supta virasana – studie


Eka pada sirsasana – studie


Pincha mayurasana u stěny


Tolasana v sukhasaně